Carl Wilhelm Cedercreutz

Carl Wilhelm Cedercreutz

Mannelijk 1893 - 1968  (75 jaar)

Generaties:      Standaard    |    Verticaal    |    Compact    |    Box    |    Alleen tekst    |    (Uitgebreide)kwartierstaat    |    Voorouderwaaier    |    Media    |    PDF

Generatie: 1

  1. 1.  Carl Wilhelm CedercreutzCarl Wilhelm Cedercreutz was born on 2 apr 1893 in Helsinki (Helsingfors), Uusimaa (Nyland), Suomi (Finland) (zoon van Emil Valdemar Cedercreutz en Ebba Louise Nanny Lagerborg); stierf on 22 sep 1968inHelsinki (Helsingfors), Uusimaa (Nyland), Suomi (Finland).

    Aantekeningen:

    http://runeberg.org/kuka/1954/0094.html

    Carl getrouwd Anna (Ulla) Sofia Bärlund. Anna (dochter van Johannes (Jukka) B en Marta Elisabeth Walkonen) was born on 18 feb 1907 in Helsinki (Helsingfors), Uusimaa (Nyland), Suomi (Finland); stierf on 10 okt 1994. [Gezinsblad]


Generatie: 2

  1. 2.  Emil Valdemar CedercreutzEmil Valdemar Cedercreutz was born on 9 nov 1852 in Viipuri (Vyborg, Viborg), Vyborgski, Leningrad Oblast, Rossija (Russia) (zoon van Carl Emil Cedercreutz en Emilia Maria Sofia (Emmy) Hackman); stierf on 27 aug 1924inEspoo (Esbo), Helsingin seutu (Helsingforsregionen), Suomi (Finland).

    Emil getrouwd Ebba Louise Nanny Lagerborg on 31 mrt 1892inSuomi (Finland). Ebba was born on 19 mrt 1866 in Cannes, Grasse, Alpes-Maritimes, Provence-Alpes-Côte d'Azur, France; stierf on 8 dec 1950inHelsinki (Helsingfors), Uusimaa (Nyland), Suomi (Finland). [Gezinsblad]


  2. 3.  Ebba Louise Nanny LagerborgEbba Louise Nanny Lagerborg was born on 19 mrt 1866 in Cannes, Grasse, Alpes-Maritimes, Provence-Alpes-Côte d'Azur, France; stierf on 8 dec 1950inHelsinki (Helsingfors), Uusimaa (Nyland), Suomi (Finland).

    Andere gebeurtenissen:

    • : 1890, Paris, ÃŽle-de-France, France; studied mathematics and physics at the Sorbonne, where she graduated in mathematics

    Aantekeningen:

    pseudonym: Bengt Ivarson

    Kinderen:
    1. 1. Carl Wilhelm Cedercreutz was born on 2 apr 1893 in Helsinki (Helsingfors), Uusimaa (Nyland), Suomi (Finland); stierf on 22 sep 1968inHelsinki (Helsingfors), Uusimaa (Nyland), Suomi (Finland).


Generatie: 3

  1. 4.  Carl Emil CedercreutzCarl Emil Cedercreutz was born on 2 mei 1806 in Bjoerneborg (Pori), Satakunta, Suomi (Finland) (zoon van Axel Reinhold Cedercreutz en Sofia Charlotta Svedenstierna); stierf on 22 feb 1869inSankt-Peterburg, Sankt-Peterburg Oblast, Rossija (Russia, Rusland).

    Carl getrouwd Emilia Maria Sofia (Emmy) Hackman on 16 jan 1844inSuomi (Finland). Emilia was born on 5 feb 1826 in Viipuri (Vyborg, Viborg), Vyborgski, Leningrad Oblast, Rossija (Russia); stierf on 23 dec 1903inHelsinki (Helsingfors), Uusimaa (Nyland), Suomi (Finland). [Gezinsblad]


  2. 5.  Emilia Maria Sofia (Emmy) HackmanEmilia Maria Sofia (Emmy) Hackman was born on 5 feb 1826 in Viipuri (Vyborg, Viborg), Vyborgski, Leningrad Oblast, Rossija (Russia); stierf on 23 dec 1903inHelsinki (Helsingfors), Uusimaa (Nyland), Suomi (Finland).
    Kinderen:
    1. 2. Emil Valdemar Cedercreutz was born on 9 nov 1852 in Viipuri (Vyborg, Viborg), Vyborgski, Leningrad Oblast, Rossija (Russia); stierf on 27 aug 1924inEspoo (Esbo), Helsingin seutu (Helsingforsregionen), Suomi (Finland).


Generatie: 4

  1. 8.  Axel Reinhold CedercreutzAxel Reinhold Cedercreutz was born on 27 dec 1774 in Grang (zoon van Johan Axel Cedercreutz en Sara Gustava von Ehrenheim); stierf on 20 sep 1859inK.

    Axel getrouwd Sofia Charlotta Svedenstierna in 1798inFellingsbro, . Sofia was born in 1775 in Fellingsbro, ; stierf in 1838inSuomi (Finland). [Gezinsblad]


  2. 9.  Sofia Charlotta SvedenstiernaSofia Charlotta Svedenstierna was born in 1775 in Fellingsbro, ; stierf in 1838inSuomi (Finland).
    Kinderen:
    1. 4. Carl Emil Cedercreutz was born on 2 mei 1806 in Bjoerneborg (Pori), Satakunta, Suomi (Finland); stierf on 22 feb 1869inSankt-Peterburg, Sankt-Peterburg Oblast, Rossija (Russia, Rusland).