Ebba Louise Nanny Lagerborg

Ebba Louise Nanny Lagerborg

Vrouwelijk 1866 - 1950  (84 jaar)

Generaties:      Standaard    |    Verticaal    |    Compact    |    Box    |    Alleen tekst    |    (Uitgebreide)kwartierstaat    |    Voorouderwaaier    |    Media    |    PDF

Generatie: 1

  1. 1.  Ebba Louise Nanny LagerborgEbba Louise Nanny Lagerborg was born on 19 mrt 1866 in Cannes, Grasse, Alpes-Maritimes, Provence-Alpes-Côte d'Azur, France; stierf on 8 dec 1950inHelsinki (Helsingfors), Uusimaa (Nyland), Suomi (Finland).

    Andere gebeurtenissen:

    • : 1890, Paris, ÃŽle-de-France, France; studied mathematics and physics at the Sorbonne, where she graduated in mathematics

    Aantekeningen:

    pseudonym: Bengt Ivarson

    Ebba getrouwd Emil Valdemar Cedercreutz on 31 mrt 1892inSuomi (Finland). Emil (zoon van Carl Emil Cedercreutz en Emilia Maria Sofia (Emmy) Hackman) was born on 9 nov 1852 in Viipuri (Vyborg, Viborg), Vyborgski, Leningrad Oblast, Rossija (Russia); stierf on 27 aug 1924inEspoo (Esbo), Helsingin seutu (Helsingforsregionen), Suomi (Finland). [Gezinsblad]

    Kinderen:
    1. Carl Wilhelm Cedercreutz was born on 2 apr 1893 in Helsinki (Helsingfors), Uusimaa (Nyland), Suomi (Finland); stierf on 22 sep 1968inHelsinki (Helsingfors), Uusimaa (Nyland), Suomi (Finland).

Generatie: 2